Prosinec 2014

11.12.- Nasavaj ten dym!- mamka peče perníčky

11. prosince 2014 v 2:02 | flow. |  Deníček
Kdyby nebylo lizz. a jejího článku po dvou měsících, tak se k tomuhle vlastně ani nedokopu. Takže můžete děkovat(?) jí a faktu, že není tak líná, jako já.

Posledních několik dní jsem zavřená doma, jelikož mě schvátila, mou doktorkou dosud nepopsaná, nemoc. Inu, nejprve jsem si myslela, že budu moc ráda, jenže když si teď čtu na facebooku příspěvky mých strhaných spolužáků, říkám si, jestli nebylo lepší tam jít s horečkou a být alespoň trochu v obraze, než tam přijít, sice bez horečky, ale taky bez jakýchkoliv vědomostí. Už jsem se zmínila, jak se těším na pondělí, kdy si budu muset napsat písemku z nového občanského zákoníku? Abych to upřesnila, je to 17 A4 naprostých žvástů, kravin, blábolů a, musím to napsat, sraček. A jestli nechci mít horší známku na vysvědčení, než je 3, tak bych se na to měla hodně dobře připravit? OMG, já se tam tak těším!

Dneska ráno jsem se vzbudila a hned v kuchyni jsem si musela prohlídnout vedlejší účinky mých léků, jestli náhodou nejsou halucinogenní. Venku byl totiž sníh. V prosinci. Jako, to je trochu divné, ne?! Je pravda, že jak rychle napadl, tak i roztál, takže jsem o mnoho klidnější, ale stejně to bylo šokující probuzení.

Když jsem se v úvodu zmínila o lizz. a jejím článku, zjistila jsem, že s dárky jsme na tom podobně. A vlastně jsem na tom byla podobně i s některými komentujícími. Na svou obranu říkám, chtěla jsem něco koupit dřív, přísahám! Jenže ty svině skřítci mi ukradli veškeré peníze, takže jsem byla nucena počkat na další finance, které mi přijdou 12. prosince. Nicméně jsem nebyla nečinná a dlouze uvažovala nad tím, čím naše potěšit. A víte co jsem vymyslela? Že jsem absolutně v háji, protože lupeny možná přijdou zítra, ale inspirace na mě z vysoka kašle a bez ní se můžu jít bodnout.

Shrneme si tenhle článek. Týden jsem nebyla ve škole a čeká mě kvadriliarda písemek, o kterých vím kulové, kvůli nemoci mám zalehlé ucho, takže musím k další doktorce, protože neslyším- to je mrzuté (v článku to nikde nebylo, nemusíte hledat), nemám žádné dárky, nemám žádné finance na dárky a pro velký úspěch nemám ani nápad, co koupit. Vždy připravena!

Jinak taky už na vás doléhá ta Vánoční atmoška? Já to sice venku ještě moc nezaznamenala, ale mamčiny výhružky na téma "To linecké vyhodím z okna" nebo "Máš tu bordel, Ježíšek ti nic nepřinese" mi připomínají nezastavitelně blížící se den, kdy se přežeru jako největší bravek, rozbalím si svoje dárečky a, jestli se inspirace navrátí, tak se budu radovat i z reakcí našich na své dárky.

A co vy? Doléhá na vás ona atmosféra? Nebo se nenecháte rozhodit?
flow.
http://data2.whicdn.com/images/150911811/large.jpg