Profil

7. března 2014 v 22:08 | flow.


Jak jsem již psala někde v úvodu, má přezdívka je flow. Zrovna tak jsem i psala, že je mi 17 let a křestním se v reálu jmenuju Ivana.

Narodila jsem se 12. března v Ostravě a tady taky dodnes žiju a studuju na jednom gymnáziu.

Něco k mé povaze? Takže, jsem náladová, ve společnosti cizích lidí nervózní, nesvá a uzavřená a jak už to bývá, ve společnosti lidí co znám jsem úplně jiná a člověk by asi ani neřekl, že mám problémy se s někým začít bavit. Stává se mi málo, že by mi někdo vyloženě vadil a nemohla bych ho cítit. Když už se někdo takový najde, je to fakt případ.

Jsem docela sportovně založená a hraju závodně volejbal, tuším, že už to bude 6 let.

Miluju hudbu. Můj největší hudební hrdina je Avicii, hrdinka pak Skylar Grey, celé to pak uzavírá Florence+ The Machine a Lana Del Rey.

Čím starší jsem, tím raději čtu. Jsem však trochu náročná a tak jediné knihy co můžu číst, musí být aspoň minimálně šmrncnuté nadpřirozenem. Sci- fi nebo fantasy je vůbec to nejlepší, co mi můžete dát.

Tak trochu jsem zblázněná i do her na tento způsob.

Mám pouze dva oblíbené seriály a ani jeden z nich není PLL nebo TVD. Absolutní špica je Game of Thrones a hned za tím Devious Maids.

Nemám ráda vážné věci, ať se jedná o cokoliv, ale to už k životu patří. Jediné místo, kde mi nevadí čísla jsou stránky v knížkách. Co se týče matematiky, fyziky nebo chemie, jsem naprosto nepoužitelná a při slově "goniometrické funkce" mi vstávají vlasy hrůzou.



 


Aktuální články

Reklama