Březen 2014

12.3.

12. března 2014 v 17:11 | flow. |  Deníček
Salut! Začneme již známou úvodní otázkou: "Jak se máte?". Jak originální, že?
Celý tenhle týden mi přijde docela nezajímavý a nudný. V pondělní a úterý se v podstatě opakoval ten stejným scénář. Přetrpěla jsem školu a doma padla a vzbudila se po pár hodinách, možná ještě unavenější než před samotným spánkem. Úterý jsem si trochu zpestřila návštěvou doktorky, která si mě pozvala na preventivní prohlídku. Vynutila si mou prohlídku u ortopeda a dále návštěvu na odběrech.

Na ty slavné odběry mě poslala z toho důvodu, že jsem bledá. Při odebírání krve se mě sestřička ptala, jestli mi není blbě, že jsem jakási bledá. Ne, opravdu jsem nevěděla, co jí mám říct, snad jen "Are you fucking kiddin' me?!"

Když bylo dobráno, šla jsem na ortopedii. Ten koncert v podání, v průměru 7 měsíčních, mimin mi ještě teď zní v hlavě. Seděla jsem tam dobrou půl hodinu a poslouchala a poslouchala a poslouchala... no prostě lahoda.
Ve výsledku jsem se nedozvěděla nic nového. Mám cvičit záda, plavat a bledá jsem z nedostatku pigmentu. Kvůli tomu jsem proseděla dopoledne u doktorky, kvůli informacím, které vím již 2 roky. I když, mohla jsem místo toho sedět na matice (kterou jen tak mimochodem vůbec nechápu) takže si vlastně není nač stěžovat.

Mám tak trochu problém se seminářema, co si musíme volit, jelikož se mi ti zrádci ve vedení školy chystají zrušit DELF (diplom z francouzštiny) a já teď nevím co si vybrat. Je to celkem z bláta do louže, jelikož tam mám matiku- ta se zamítá zcela jistě, nepřipadá v úvahu jenom říct to slovo. Pak je tam ZSV- o tom uvažuju v krajním případě, dále je tam Francouzský zeměpis, což by se možná dalo, Latina, kterou zavrhuju jinak bych se z toho... no však víte a pak Diplom z Němčiny a jelikož Německy umím akorát tak schildkrote, tudíž nemyslím, že by to bylo vhodné...
Tím pádem mi všichni zkomplikovali plány na budoucí předměty ve třeťáku -.-

Zítra nás čeká ve škole jakási přednáška, o které nikdy nic neví a nikdo nám nebylo schopen nic říct, ALE!- je to místo fyziky, tudíž si mé srdíčko zaplesalo a má nálada stoupla o 60%.

Dneska mi taky plno lidí přálo k narozeninám. Ve škole dokonce i ti, se kterýma jsem se v životě nikdy nebavila, akorát jsem je tam potkala na chodbě. Zvláštní pocit, to vám řeknu. Oficiálně jsem tedy o rok starší a podle spolužáků, kteří už mají 17, patřím k těm velkým lidem a ne k těm miminům! :D
Mamka říkala, že mi ještě jeden dárek přijde poštou, tak teda čekám a ono nic, takže jsem dost zvědavá.

Teď se musím rozloučit, jelikož mš čeká barvení vlasů, takže držte palce ať mi to chytne na nějakou normální barvu.
flow.


9.3.

9. března 2014 v 19:47 | flow. |  Deníček
Zdravím! Po dlouhém rozmýšlení jsem zpět s novými plány do budoucna (co se blogu týče)
Vlastně mě k tomu všemu přimělo psaní životopisu, který musím přinést do školy. Kolonka se zájmy mi přišla poněkud chudá, když ji vyplňovalo jen hraní volejbalu a sledování filmů. Abych tam nepsala lživé informace, rozhodla jsem se k (neznám přesné číslo) asi patnáctistému návratu na blogovou scénu.

Možná si to někdo přečetl nebo přečte v mém profilu. 12.3. budu přesně o rok starší. Jojo, bude mi 17 a budu o chlup větší holka, než jsem teď! Každopádně, už dnes proběhla má narozeninová oslava. Jak už to bývá každou oslavu, i dnes jsem se příšerně přežrala a asi jsem se konečně přehoupla na 60 kg. Ano, mám v plánu trochu zhubnout, ale... ne teď, teď se mi nechce -.-
Mimo to, že jsem teda o 14 tun těžší, jsem taky dostala nějaké dárky, že ano. S největší pravděpodobností se mé famílii zdám příliš hubená. Nemám žádné jiné rozumné vysvětlení pro to, že mě podarovali miliardou sladkostí a tučných sýrů. Ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď, zvlášť když se toho všeho můžeš užrat.

Mimo jiné jsem dneska dopoledne měla zápas. Abych pravdu řekla, byla jsem docela ráda, že nemusím hrát na postu libera. Jelikož nás bylo málo, šla jsem na smeč a líbilo se mi tam. Možná, že po tom postu teskním, když jsem teďka dlouho libeorvala. Jo a ještě bych zapomněla, vyhrály jsme! (gratulace přijímám)

Víte co je zlo? Pondělí. Pondělí ruinuje veškeré mé plány na poklidný život plný nic nedělání. Jediné, co je na něm dobré a co mě trochu hřeje u srdíčka je, že mám na devět. To mi připomíná, že bych se ještě měla naučit zeměpis, ze kterého budu psát a pak biolu. Jen tak pro jistotu, kdyby mě třeba chtěla vyvolat.

Myslím, že to pro dnešek celkem stačí, takový menší součet toho, o co jsem se s vámi chtěla podělit. Třeba vám zítra zase něco napíšu, nejspíš se však vrhnu na nějaké článek ohledně knihy nebo filmu, to se ještě rozhodnu ve škole, až nebudu mít v nějaké hodině co dělat :D

flow.

Profil

7. března 2014 v 22:08 | flow.


Jak jsem již psala někde v úvodu, má přezdívka je flow. Zrovna tak jsem i psala, že je mi 17 let a křestním se v reálu jmenuju Ivana.

Narodila jsem se 12. března v Ostravě a tady taky dodnes žiju a studuju na jednom gymnáziu.

Něco k mé povaze? Takže, jsem náladová, ve společnosti cizích lidí nervózní, nesvá a uzavřená a jak už to bývá, ve společnosti lidí co znám jsem úplně jiná a člověk by asi ani neřekl, že mám problémy se s někým začít bavit. Stává se mi málo, že by mi někdo vyloženě vadil a nemohla bych ho cítit. Když už se někdo takový najde, je to fakt případ.

Jsem docela sportovně založená a hraju závodně volejbal, tuším, že už to bude 6 let.

Miluju hudbu. Můj největší hudební hrdina je Avicii, hrdinka pak Skylar Grey, celé to pak uzavírá Florence+ The Machine a Lana Del Rey.

Čím starší jsem, tím raději čtu. Jsem však trochu náročná a tak jediné knihy co můžu číst, musí být aspoň minimálně šmrncnuté nadpřirozenem. Sci- fi nebo fantasy je vůbec to nejlepší, co mi můžete dát.

Tak trochu jsem zblázněná i do her na tento způsob.

Mám pouze dva oblíbené seriály a ani jeden z nich není PLL nebo TVD. Absolutní špica je Game of Thrones a hned za tím Devious Maids.

Nemám ráda vážné věci, ať se jedná o cokoliv, ale to už k životu patří. Jediné místo, kde mi nevadí čísla jsou stránky v knížkách. Co se týče matematiky, fyziky nebo chemie, jsem naprosto nepoužitelná a při slově "goniometrické funkce" mi vstávají vlasy hrůzou.