10.11.-20.11.

20. listopadu 2013 v 17:12 | flow. |  Deníček

Zdravím vás!

Jsem tady po slavných deseti dnech neaktivity. Doufám, že si tento článek někdo přečte, přece jen to potěší. Taky se konečně stalo, že mám čas a to po hodně dlouhé době, musím konstatovat.

Radši snad ani nebudu jmenovat jednotlivé dny, jelikož už sama pořádně nevím, co se který den stalo. Ano, jistě, na začátku to bylo plno slibů na téma "budu si to psát a pak to sem dám". Jsem lehce prolhaná a občas nedodržím, co řeknu, ale není to tak pořád.

Třeba by vás mohlo zajímat, že jsem si prošla všechny lekce v tanečních a v neděli jsem kurzy úspěšně zakončila šluskou. Musím říct, že se vydařila. Moc jsem si to užila a s trochou nadsázky mohu napsat, že jsem protančila celý večer. A skoro celý večer jsem protančila za střízliva. (nono :D)

Můj tanečník se opět činil. Honza totiž strašně rád dupe po botách. A nejradši po těch světlých, které jsou látkové a velice špatně se čistí. No, všichni jsme čekali, že to tak dopadne a boty změní svou nádhernou krémovou na poněkud tmavší krtincovou s nádechem do uhelných dolů.

Mimo jiné jsem měla i dlouhé bílé šaty. Původně jsem nebyla příliš nadšená, zpočátku jsem si připadala trochu jako čínská nudle. Jenže když přišel onen večer, oblékla jsem si je a celý vzhled obohatila o skřipce s řůžičkami. Rázem jsem si jako špageta nepřipadala, rázem jsem si připadala jako Rusalka, což o mě ostatně řeklo víc lidí. Vyslechla jsem si celkem dost komplimentů a nejvíc mě potěšil jeden o kamarádky, které říkala, že se jí líbím ze všech nejvíc. Šaty taky nezůstaly bez úhony a nějaký expert mi je za zadu náramně pošlapal. Vážně to vypadá, jako kdyby se do nich utřel horník po šichtě.

Dneska jsem také dostala 2 z fyziky. Joo, tyhle dny by se měli zapisovat, zvlášť, když je to moje první 2 z Fy za tu dobu, co jsem na našem slavném gymnáziu. Mimo jiné jsem dostala i 2 z dějepisu, proč se nepochlubit, že jo? :D

S kamarádkou jsem se taky přihlásila na minikonferenci, která se zítra uskuteční na naší škole. Nikdo mi nevěří, že tam jdu dobrovolně a že mě to zajímá, všichni si strašně myslí, že se jdu jen ulít. To ale není vůbec pravda. Upřímně, vážně mě to docela zajímá. Kdyby ne, tak jdu do školy na 9 a odejdu kolem jedné nebo půl druhé a nebudu tam dobrovolně sedět do tří. Snad mi něco zůstane v hlavě a třeba bych si mohla šplhnout u některých drahých profesorů :D

Teď, jak si to po sobě čtu, vidím, že jsem se trochu rozvášnila u části se šluskou. No nic, snad vás to neunudilo a snad si to někdo celé přečetl. Krásný zbytek večera.

flow.
Natali Krchová
Jakožto poctivá fanynka jsem sledovala každý zápas a jsem na ně nesmírně hrdá! Pravda, jsou tu i dny, kdy se nestydím za svou domovinu :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama