Listopad 2013

10.11.-20.11.

20. listopadu 2013 v 17:12 | flow. |  Deníček

Zdravím vás!

Jsem tady po slavných deseti dnech neaktivity. Doufám, že si tento článek někdo přečte, přece jen to potěší. Taky se konečně stalo, že mám čas a to po hodně dlouhé době, musím konstatovat.

Radši snad ani nebudu jmenovat jednotlivé dny, jelikož už sama pořádně nevím, co se který den stalo. Ano, jistě, na začátku to bylo plno slibů na téma "budu si to psát a pak to sem dám". Jsem lehce prolhaná a občas nedodržím, co řeknu, ale není to tak pořád.

Třeba by vás mohlo zajímat, že jsem si prošla všechny lekce v tanečních a v neděli jsem kurzy úspěšně zakončila šluskou. Musím říct, že se vydařila. Moc jsem si to užila a s trochou nadsázky mohu napsat, že jsem protančila celý večer. A skoro celý večer jsem protančila za střízliva. (nono :D)

Můj tanečník se opět činil. Honza totiž strašně rád dupe po botách. A nejradši po těch světlých, které jsou látkové a velice špatně se čistí. No, všichni jsme čekali, že to tak dopadne a boty změní svou nádhernou krémovou na poněkud tmavší krtincovou s nádechem do uhelných dolů.

Mimo jiné jsem měla i dlouhé bílé šaty. Původně jsem nebyla příliš nadšená, zpočátku jsem si připadala trochu jako čínská nudle. Jenže když přišel onen večer, oblékla jsem si je a celý vzhled obohatila o skřipce s řůžičkami. Rázem jsem si jako špageta nepřipadala, rázem jsem si připadala jako Rusalka, což o mě ostatně řeklo víc lidí. Vyslechla jsem si celkem dost komplimentů a nejvíc mě potěšil jeden o kamarádky, které říkala, že se jí líbím ze všech nejvíc. Šaty taky nezůstaly bez úhony a nějaký expert mi je za zadu náramně pošlapal. Vážně to vypadá, jako kdyby se do nich utřel horník po šichtě.

Dneska jsem také dostala 2 z fyziky. Joo, tyhle dny by se měli zapisovat, zvlášť, když je to moje první 2 z Fy za tu dobu, co jsem na našem slavném gymnáziu. Mimo jiné jsem dostala i 2 z dějepisu, proč se nepochlubit, že jo? :D

S kamarádkou jsem se taky přihlásila na minikonferenci, která se zítra uskuteční na naší škole. Nikdo mi nevěří, že tam jdu dobrovolně a že mě to zajímá, všichni si strašně myslí, že se jdu jen ulít. To ale není vůbec pravda. Upřímně, vážně mě to docela zajímá. Kdyby ne, tak jdu do školy na 9 a odejdu kolem jedné nebo půl druhé a nebudu tam dobrovolně sedět do tří. Snad mi něco zůstane v hlavě a třeba bych si mohla šplhnout u některých drahých profesorů :D

Teď, jak si to po sobě čtu, vidím, že jsem se trochu rozvášnila u části se šluskou. No nic, snad vás to neunudilo a snad si to někdo celé přečetl. Krásný zbytek večera.

flow.
Natali Krchová
Jakožto poctivá fanynka jsem sledovala každý zápas a jsem na ně nesmírně hrdá! Pravda, jsou tu i dny, kdy se nestydím za svou domovinu :D

7.11.-9.11.

9. listopadu 2013 v 10:05 | flow. |  Deníček
Dobré ráno (dopoledne) všem!

Je zde sobota a se sobou jsem tu i já a deníček.

7.11.- čtvrtek
Bylo mi nehorázně blbě. Když jsem ráno vstala na sedm, zamotala se mi hlava a vypadalo to, že sebou seknu. Tudíž mě kolem půl osmé tatínek odvezl k doktorce. Ta moje byla samozřejmě nemocná, že, tak jsme šli k jedné její zastupující. Celkem fajn paní, konstatovala to co už asi všichni víme. Málo piju, ale jako fakt hodně málo... Naštěstí pro mě měla i dobré zprávy, říkala, že si mám dát den pauzu a do školy jít až v pátek (hihi, to řekla moc pěkně). Samozřejmě, že jsem se všelijak bránila a do školy jsem "moooc" chtěla, ale byla neoblomná.

8.11.- pátek
Nijak převratný den, krom toho, že mi má drahá spolužačka udělala trapas v šatnách a krom toho, že jsem dostala dvě jedničky v Aj (ooo ano, tak moc jsem chytrá :D). V hudebce trénujeme písničky na Vánoce. Paní profesorová si umanula, že bude zpívat My Immortal. A trvá na tom i přes to, že některé pasáže zní jako sbor umírajících koček či řev obětí Jacka Rozparovače předtím, než jim podříznul hrdlo (tak jo, teď to je fakt hnusný přirovnání, ale na nic tak skvělého jsem ještě nepřišla :D)

9.11.- sobota
Je docela brzo na to, aby se mi něco superskvělého stalo. Akorát jsem stihla vytočit mamku, když jsem jí řekla, ať mi jednu věc nevysvětluje, že to chápu a ona furt chtěla a já jsem prý převrátila oči. Jo, podívala jsem se na klávesnici a pak na ni. Převrátila jsem je o 495 000°, to vám povím. No nic. Dnes mám v plánu se učit, jelikož zítra mě čeká zápas, pak chci jít na fotbal a následně mám večer taneční (6x hurá, poslední lekce!).

Takže, pokusím se něco přednastavit, ale nejsem si tím na 100% jistá, jelikož musím udělat nový design, ne tenhle se mi už nechce koukat :D
Přeju všem krásný zbytek dne, užívejte počasí, které ještě pořád není úplně nejhorší, i když 25°tam už asi není no :D
flow.
Untitled

6.11.- to bylo keců a zas párek

6. listopadu 2013 v 19:21 | flow. |  Deníček
Zdravíčko všem!
Ó ano, jsem to já, ta co v minulém článku tak úzkostlivě psala, jak se tu o to nebude starat a bla bla bla. A co se nestalo? Již týden a pár dní jsem tu zas nebyla.

Já vím, jsem tak strašně strašná! Jenže víte vy co? Absolutně jsem tu na to neměla čas. Škola mě celkem honí a to myslím smrtelně vážně. Dále mě taky honí volejbal, který stejnak pořádně nestíhám kvůli školy, že. Tak například odpočinkové neděle se mění na utrpení. Ráno mám zápas, odpoledne se učím a večer si pro velký úspěch chodím hupsnout do tanečních. (Už jen poslední lekce, prodloužená a pak konec, hurá, sláva, jo!)

Nicméně... uvažovala jsem o tom, jak to tady bude. A došla jsem k mocnému závěru.
Každou sobotu nebo neděli napíšu deníček, ve kterém se tak nějak pokusím shrnout, co se mi za ten týden stalo. Přes onen týden se pokusím přednastavit nějaké články, buď na nějaké téma, nebo nějakou TOP 10 a tak, však to znáte.

Blížíme se k samotnému závěru článku. Takže, v neděli či v sobotu čekejte nový deníček a třeba, když si najdu čas, tak přidám i něco zítra nebo v pátek, to se ještě uvidí. Krásný zbytek večera!
flow.
Alívio Imediato | via Tumblr