Říjen 2013

27.10.- moje blogovací nálady jsou fakt boží

27. října 2013 v 16:19 | flow. |  Deníček
Ahojky!
Pamatujete si ještě na mě? Jo, řekněte, že jo...
Nebyla jsem aktivní nějaké tři měsíce a co si budem nalhávat, za tu dobu se toho celkem dost stalo.

Tak třeba jsem zase nastoupila do školy. Nevím jak to dělám, ale zatím (a teď klepu do všeho, co je kolem mě) mám docela fajn známky. Ale jako fakt fajn.

Pak jsem taky začala s tanečníma. Upřímně, tanečnice ze mě nikdy nebude a stejně tak asi taky nebude tanečník z mého partnera, ale je tam sranda. Asi bych si našla lepší zábavu na nedělní večery, ale jo, dá se to tam. Zrovna minulou lekci jsme tančili valčík a můj partner to tak "trochu" podupal a málem mě hodil na záda na parket (ale ustála jsem to) a tak nějak jsem koutkem oka zavadila o pana Chlopčíka a on zrovna převrátil oči. Začali jsme se tomu smát, ale mého partnera mi bylo fakt líto :D

No a dál... jako, něco by se určitě našlo, ale jsou to spíš věci osobního charakteru a kdyby se to náhodou dozvěděl někdo, kdo by neměl... no bože, to by nebylo dobrý.

Teď tak mimochodem, zase mě trochu přepadla blogovacopsací nálada a po dvoudenním rozhodování jsem došla k závěru, že se tady tomu budu trochu věnovat. Je čas na návštěvu oblíbených blogů a tak. Takže zatím a já slibuju, že víc jak dva týdny budu aktivní!
flow.
http://data2.whicdn.com/images/83768969/large.jpg