4.7.- ať žije dovolená

4. července 2013 v 18:24 | flow. |  Deníček
Zdravíčko, krásný to den, že?
Konečně pořádný letní den, tak to má být. Jen bych asi zvolila jiný program, ale co, určitě to přijde!
Počítám dny, kdy konečně ten blbeček přiletí a kdy se spolu rozplácnem na deku na koupáku a budeme nabalovat plavčíky, kteří nás sledují z břehu a pak ze záchranného člunu.

Dnešek jsem strávila s našima. Nejprve jsme jeli někam na oběd a pak do archeoparku. Připadalo mi to jako strašná nuda, jenže pak mi přišel pod ruku luk s šípy a já si mohla zastřílet. Ó, byla jsem v sedmém nebíčku. Při první střele jsem se sama bouchla do čelisti. Při druhé jsem zázračně trefila terč a při třetí taky, ale o poznání hůř, než jsem měla v plánu.

Když jsme přijeli domů, vrhla jsem se na dolaďování designu. Vůbec neseděl, byla jsem nervní a nevěděla, co teď dělat. Nakonec mě osvítilo a po třech(!) hodinách jsem to konečně nastavila aspoň trochu lidsky. Celou plochu jsem zapráskala obrázky a částmi designu, takže mě čeká promazávání a přendávání do složek.

Taky bych měla konečně uklidit, v sobotu přijede teta a v neděli odjíždíme na týden na dovču. Docela se těším, budeme to mít kousek do Liberce, do Německa a předpokládám, že bude pořád co dělat.

Ještě jsem vám sem chtěla dát jednu písničku, ale našla jsem další a obě jsou prostě doko doko :D Takže bez dlouhého rozhodování "kterou" tady dám obě, abych měla klid :D

Pavel Callta - NAŠTĚSTÍ
(tohle je tak pozitivní písnička <3 hned mám lepší náladu!)

Reginald & Mio - Dáme párty?
(od poslední návštěvy u Zuky to poslouchám snad pořád a když nikdo není doma, tak si jen broukám "Lá lalala" :D)


flow.
Why So Serious?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama