2.7.- ležení, to by mi šlo

2. července 2013 v 14:57 | flow. |  Deníček
Čahoj!
Jsem ten nejlínější a nejméně oblíbený člověk na celém světě. Za tu dobu co odjela Suzán jsem byla venku jen v obchodě, u dědy a na volejbale. Já absolutně nemám co dělat. Jako, zítra bych měla jít s jedním klukem, co je zabouchnutý do Suz, ale že by se mi nějak extra chtělo. Zase bude mluvit jen o ní a já budu dělat jen "Jo, hm, ano, jasně, si piš, takurčitěě".

Potřebovala bych nějaké rozptýlení. Jít se opalovat, ať chytnu barvu nebo něco už sakra! :D Tím nic neděláním už hubnu! A to beze srandy, co ležím doma, zhubla jsem kilo a půl :D Celé dny a večery si pouštím Aviciiho.
Tak nějak naivně čekám, že mě třeba někdo pozve ven, nebo tak něco. Dodívala jsem se na Project X. Od minule mi chybělo 15 minut, protože se mi to seklo a já už to nechtěla znova pouštět. Sice nechápu, jak jsem bez toho mohla tak dlouho žít, ale teď je vše napraveno a já si říkám... "JÁ CHCI TAKY". Bohužel, nemám bazén :(

Co dnes? Asi počkám, až bude Suz na skypu a budem spolu pomlouvat. Je zamilovaná asi do 6 chlapů v hotelu, počínaje Turkama a konče Polákem, který je vlastně Rus... Normální, já vím.

Až přijede, plánujeme u nich spát týden a prostě se bavit tak, jak jen to půjde. Já tu jejich domácnost prostě zbožňuju. Ty zážitky od nich, ty se nedají ničím nahradit :D

No nic, jak to vypadá u vás? Doufám, že se nikdo nenudí tak, jako já :/
flow.
anongdeth

 


Komentáře

1 denisa94 denisa94 | Web | 3. července 2013 v 22:47 | Reagovat

Taky jsem poslední dobou úplně líná a nic se mi nechce, ale nic:X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama