Červenec 2013

26.7.- horko mi leze na mozek

26. července 2013 v 16:25 | flow. |  Deníček
Čau, čau, čáu!
Včerejší obávaný výlet dopadl dobře, přežila jsem (hurá!). Nakonec, protože nebylo příliš vlídné počasí, jsme jely s mamkou autobusem. Takže vlastně fajn odpoledne.

Dneska jsem byla s taťkou na obědě. Má blbost je nepopsatelná. Vím, že nesním celou pizzu, já to vím, ale prostě si ji dám. Nečekaně. Nenastalo žádné překvapení a já samozřejmě nesnědla celou pizzu a bez pomoci mého taťky bych nesnědla ani blbou polovinu. Já a můj žaludek, žereme výhradně večer.

Od oběda už jen tak polehávám a nevím, do čeho bych rýpla. Natočila jsem svůj první TAG, přesněji řečeno Draw My Life. Ale nevím, kvalita je taková, hodně bídná. Dloooouho jsem přemýšlela, že bych udělala nějaké video nebo tak něco. Napadly mě videoodpovědi a nebo TAG. Ale zase by záleželo na vás a na tom, jestli by byl zájem.

Kdo by byl pro videoodpovědi, může mi sem, pod tento článek, napsat nějaké otázky. Myslím, že smysl to má teprve tehdy, když bude nejméně 10 otázek, jinak nevím. Jsem toho názoru, že lidi si raději pustí video, než si přečtou sáhodlouhý článek, kde na něco odpovídám.

Takže, otázky dolů, díky, díky!

flow.
The Butterfly

24.7.- my name is "the biggest fan of game of thrones in czech republic"... nice to meet you

24. července 2013 v 19:41 | flow. |  Deníček

Čauky sýráčci!

I přepadla mě spisovatelská nálada a přesto, že se mi extra nic zajímavého nestalo, rozhodla jsem se pro napsání deníčku. Mám tady takové dvě důležité věci, a pak nějaké nedůležité, nevím, kolik jich bude.

Ty důležité.
Ta první= mám psací náladu. Moje fantazie nezvykle dobře pracuje a zdá se mi to jako super příležitost pro napsání povídky. Question of the day! Našel by se někdo, kdo by si to přečetl? Upřímně, nechodí vás sem zase tolik a psát povídku pro nikoho, to si můžu po večerech ve Wordu.Takže kdyby se snad našla nějaká dobrá dušinka, co by měla zájem a chtěla by tu něco podobného vidět, mohla by se mi ozvat do komentářů

Hell no. Fuck, zapomněla jsem, co je ta důležitá věc. Hm... ... ... Jo, už vím!

Ta druhá= má cenu se pachtit s novým designem? Totiž, tenhle vypadá, že se líbí. Uvažovala jsem, že udělám nový, ale pak mě to nějak přešlo a řekla jsem si, že nový udělám až 1. září. (Hádejte proč.) Ovšem, koho by tento nějak deptal nebo tak něco, stačí napsat a já si najdu chvilku na tvorbu nového.

Ty nedůležité.
Jsem absolutně zamilovaná do seriálu Game of Thrones. Po hodně dlouhé době je to seriál, který mě skutečně baví a chytl mě. Dívám se na něj zatím pár dní a pravděpodobně dneska si pustím první díl třetí série. Těším se jak malé děcko! Akorát mě vyděsily ty hordy bílých chodců v závěrečném díle druhé série. Shit. Kdo nesleduje, nepochopí.

Zítra pojedem s mamkou za dědou. Prý, že si uděláme cyklo výlet. A prý, že bude hezký. Jo, to znám, to mi říkají vždycky, protože ví, že mě jízda na kole zrovna dvakrát nebere a po stropě z ní netancuju. Jedinou světlou stránkou výletu je právě děda, kterého uvidím po hodně dlouhé době, takže přetrpím ten hnusnej kopec a to úmorné horko a rozplácnu se u něj na dvorku.

V sobotu mě padre (rozumějte taťka) vezme na jeden volejbalový turnaj. Budu tam jako podpora, ale zároveň se budu hustodémonskykrutopřísně bavit, protože ti lidi... ti lidi jsou zdá se nejlepší přátelé s humorem. Teda většina.

Jen tak úplně okrajově. Zjistila jsem, že jsem pravděpodobně jediná osoba na týhle planetě, co nemá ráda Lanu Del Rey. Asi bych se měla zamyslet nad svým hudebním vkusem, ale budu jediná. No co, jsem originální :D

To by bylo pro dnešek všechno. Byla bych moc ráda, kdybyste mi napsali do komentářů váš názor na ty důležité věci, celkem se to hodí.

flow.

Risultato della ricerca immagini di Google per http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5d8yvZ4w51qm1cg1o1_500.gif
Ještě hodně okrajově- dostala jsem chuť se podívat asi po padesáté na Project X.
Pořád musím poslouchat jednu písničku!

FLOW.- 10 věcí, které nejraději nosím

23. července 2013 v 14:45 | flow. |  FLOW.- 10 věcí...

Zdravíčko všem. Dlouho jsem nenapsala a tak to teď napravuju. Nechtělo se mi do deníčku, tak jsem si vymyslela další TOP 10. Tentokrát se to bude týkat oblečení. Pojmu to tak nějak plošně a přidám tam i boty a doplňky. Nyní bez zbytečných řečí, jdeme na to!


 1. Legíny. Nejpohodlnější věc co znám. Dají se nosit víceméně celoročně. Mám ráda dlouhé, tříčtvrteční, se vzorkem, bez vzorku... no pravděpodobně všechny
 2. Kraťasy. Nejradši mám ty s vysokým pasem, ale určitě nosím i obyčejné.
 3. Svetry. Není nic lepšího, než se v zimě zachumlat do svetru. Takové ty dlouhé a hrubé, to je moje!
 4. Tílka. Na léto ideální a většinou jediná nositelná věc :D
 5. Sukně. Ach, kde jsou ty doby, kdy jsem sukně bytostně nenáviděla a kdy jsem měla po náladě, když jsem si nějakou musela obléct. Tyto časy jsou již pryč a já musím aspoň jeden den v týdnu přijít do školy v sukni s vysokým pasem, bez té nedám ani ránu.
 6. Náhrdelníky. Když nemám něco na krku, připadám si taková "neúplná" (:D) . Je úplně jedno, jaký ten náhrdelník je, hlavně, že je. Můj milovaný je pozlacený se sovičkou a ten se dá nosit snad se vším.
 7. Košile. Ty nosím velice často. Dají se nosit celoročně, zrovna tak jako legíny. (Možná proto je nosím nejčastěji společně)
 8. Trička. S krátkým rukávem. Další celoroční záležitost. Nosí se skvěle i s kraťasy s vysokým pasem, to vypadá bohovsky :D
 9. Číny. Ne přímo Conversky. Nosím černé se cvočky a jsou extra pohodlné. Jediná vada je, že mi praská ten gumový lem, takže budou chtít obnovu.
 10. Podkolenky. Jo, to zní možná blbě. Nosím pouze ty volejbalové a pouze na zápasy nebo tréninky, ale člověk by neřekl, jak jsou pohodlné a měkoučké.

Takže, tohle by byla další top ten. Možná někdy v budoucnu udělám jakousi podrobnější, kde vám přímo vyfotím mé miláčky


Plánuju menší udržbu blogu, takže se to tu může dneska ještě dost změnit.


flow.

http://31.media.tumblr.com/6e2e6092b99dd83c3848662ebf00c3b7/tumblr_mqbpt1lDkn1s2gg27o1_500.gif

16.7.- po dovolené jsem opět zde

16. července 2013 v 18:18 | flow. |  Deníček

Bonjour!

Po dovolené je má maličkost opět na blogu aktivní a nastal čas pro napsání článku.Jak bylo? Ale jo, bylo dobře! Mimo to, že jsem byla na výletě na Pravčické bráně a vyrazila jsem do iQ parku v Liberci, tak jsem taky navštívila Drážďany a jeden den ležela u bazénu jak pecka.

Celkově to byla aktivní dovolená, až na ten jeden den, kdy jsem se grilovala na sluníčku. Každý večer jsme s našima hráli volejbal, ostatní hosté hotela na nás čuměli jak na zjevení. Ten týden mi bohatě stačil k tomu, abych byla opálená jako Zuk, která byla 11 dní v Turecku. Pořád jsem ale strašně bledá. Závidím těm, co mají dostatek pigmentu a jsou hnědí po jednom dni na sluníčku!Dnes nemám jinou možnost, než ležet doma, protože nikdo nemá čas nebo náladu jít ven. Zítra chtějí jet naši na houby, tudíž jedu taky, i kdybych nechtěla :D

No, ve čtvrtek budu opět se Zuky. Chci se opalovat, ale slečna má zrovna své dny, takže musím někde daleko od vody.

V sobotu společně půjdeme na fotbal, minule to byla celkem sranda, takže bych šla ráda znovu :D Určitě se pak zdržíme venku jako posledně.To je pro dnešek všechno, na závěr tu mám dvě fotky z dovolené :)

flow.


tohle jsme s taťkou obědvali, pálilo to jako prase, ale jinak to bylo strašně dobrý!


a tady prosím zadky andělíčků z Drážďan, které si teta musela nutně vyfotit :D

FLOW.- 10 věcí, kterých se snad nikdy nepřejím

9. července 2013 v 14:50 | flow. |  FLOW.- 10 věcí...

Takže, tohle je přednastavený článek, ale i tak vás všechny zdravím :D

Původně jsem uvažovala, že napíšu 10 věcí, co mě potěší nebo tak něco, ale tohle mi přišlo neotřelé a myslím, že jsem to ani nikde neviděla. (Jestli ano, tak pardon, moje paměť by si zasloužila Upgrade)


Bez delšího prodlužování se na to vrhneme. Je tady další "TOP 10", tentokrát se bude točit kolem jídla, přesněji toho, co zbožňuju a ráda si ho dám, když je příležitost.


 1. Čokoláda. Tu bych mohla jíst snad pořád. Avšak, nemůžu si zničit postavu, která už není bohužel tak svalnatá, jako bývala před rokem. Měla jsem delší pauzu od volejbalu, kvůli kotníku, a když jsem šla zase na trénink, nevěřila jsem, jaká jsem lemra :D Čkoládičku jím snad všechnu na světě, nejradši mám tu trojbarevnou (bílá, mléčná, hořká). Milkou mě rozhodně nikdo neurazí! :D
 2. Svíčková. Jestli si mě chce někdo získat, prosím, připravte mi Svíčkovou. Za tu bych zabíjela, zvláště když jsou k ní brusinky,ooo, to mě s ní zavřete do pokoje a já vylezu, až bude po ní.
 3. Rajská. Já jsem vůbec hodně na omáčky. Rajská s paprikou, to je moje. Mamka je tak často nedělá, takže si dokážete představit, co je to pro mě za svátek, když ji uvaří :D
 4. Špenát. Když sedím u stolu se spolužáky, tak si říkám, že musím být nějaká postižená. Jako jediná totiž jím špenát a navíc mi chutná. Když ho někdo udělá s bramborovým knedlíčkem a vepřovým, kdo by odolal?
 5. Knedlo, vepřo, zelo. Nemůžu si pomoct, ale naše národní kuchyně mi moc chutná. Jedno z jídel, které mamka udělá tak jednou do roka a já si pak hladím bříško :D
 6. Panenka. Měla jsem ji zatím asi 6x a vždycky jsem byla nadšená. Moje milované maso.
 7. Cibulačka. Cibule zrovna není můj favorit a čerstvou bych jí asi nedala, ale polévka z ní je naprosto dokonalá. S klidem můžu říct, že nejlepší ji dělá mamka, ani v restauraci jsem nejedla lepší.
 8. Cheesecake. Opět věc, kterou podle mého názoru, dělá nejlepší mamka. Dělá ho s jablky. Každé sousto, které polku, je pohlazením pro mé chuťové buňky, vážně! (zní to blbě, ale je to tak :D)
 9. Mango. Tohle ovoce má zvláštní a jedinečnou chuť, dám si ho nejradši čerstvé, ale ani sušeným nepohrdnu :D
 10. Toasty. Nejjednodušší věc na světě, kterou si připravuju sama. Můžu se utlouct po těch s nutelou. Ve škole je se Zuky svačíme (když jsou prostředky na platbu :D)


Fuu, jak si to čtu, připadám si jako ten největší nenažranec na světě :D Naštěstí to nemám každý den, to už bych se koulela po světě :D Doufám, že článek zaujal a zajímalo by mě, co máte rádi vy :)


flow. (přednastaveno)
Alívio Imediato | via Tumblr

7.7.- na místě

7. července 2013 v 19:49 | flow. |  Deníček

Ahoj, ahoj, ahoj!
Tenhle článek píšu jenom narychlo. Kolem šesté jsme konečně dojeli. Už jsme stihli večeři, vybalit si a teď opět sledujeme volejbal. Tentokrát bez mamky, ta si šla na terasu číst.

Původně jsme se chtěli projít po okolí, ale po té večeři to pravděpodobně všechno padá. No jo, zítra mě to čeká, buď tůra nebo jízda kolmo.

Nejsem si jistá, ale na středu nebo úterý jsem přednastavila článek, a když nebude co psát (doufám, že bude, ale stát se může) tak přednastavím ještě něco.

Jestli má někdo nějaký nápad na článek, jestli by si chtěl někdo něco přečíst na určité téma, klidně mi napište, ráda o tom pouvažuju :)

To je pro dnešek všechno, stejně se nic zajímavého nestalo. Cestu v autě jsem prospala a poslechla jsem si všechny písničky z telefonu. Zatím to tu vypadá příjemně a je tu vážně klídek, tak uvidíme :)

flow.

Liberecký deník

(tenhle obrázek je dokonalý :D našla jsem ho na weheartit.com)

6.7.- je to tady... no, téměř

6. července 2013 v 20:00 | flow. |  Deníček
Ahoj všem!
Tak jak se máte? Doufám, že už vás lenost přechází a chystáte se na nějakou pořádnou pařbu jako na Ibize a nebo se opalujete do bronzova. Jestli ne, nezoufejte, máte na to ještě dva měsíce :D

Dneska přijela teta. První věta, hned po pozdravu samozřejmě, byla:" Tak co vysvědčení?" hah. No, vyhýbavě jsem odpověděla, že by to mohlo být lepší, ale že mě čeká další ročník. Naivně jsem si myslela, že to už stačí, že už tím končí mé trápení. I nastala neočekávaná situace, teta projevila zájem o mou situaci s chlapci. Neodpustila si větu:"No a co kluci? Máš nějakého?". Za tuhle otázku bych nejradši nakopala každého, kdo by se ji jen pokusil vyslovit. Naposledy se mě na ni zeptal jeden kluk, nechápala jsem proč, ale budiž. Stejně jako tomu klukovi jsem jí řekla, že žádného nemám, neměla jsem a že mě žádný nechce. Tohle je jediná věc, ve které nelžu a pravděpodobně ani lhát nebudu :D Sad story. True story.

No, k mému překvapení už pak nepadly žádné "lepší" otázky a teta i s našima usedla k televizi a teď společně sledují volejbal. Sranda to poslouchat je. Mamčin komentář je vážně úžasný. Jako v každém sportu jsou všichni blbí, nikdo nic neumí a prostě ona je nejlepší.

Zítra, nějak brzo ráno, konečně vyrážíme. Budeme bydlet kousek od Liberce, takže mě čeká IQ park, koupák, ZOO, návštěva Německa a jiné věci. Celkem se těším, akorát se mi nebude chtít jezdit na kole, ale to je bohužel povinnost, takže to budu muset nějak přežít.

Dneska se pokusím ještě napsat nějaké články, doufám, že aspoň dva nebo tři. Vůbec bych se nezlobila, kdyby tam byla Wifina, ale to se ještě neví a já počítám s možností, že tam nebude.

Takže, to je dneska asi vše. Já se pustím do psaní.

flow.
Dream BIG

FLOW.- 10 věcí, co mě dokážou naštvat

5. července 2013 v 17:50 | flow. |  FLOW.- 10 věcí...

Zdravím!

Přišlo mi blbé pořád psát deníčky, ve kterých se vlastně pořádně nic nestalo. Za chvilku je tu neděle a já odjedu na týden poznávání a užívání si. Napadlo mě, že kdybych se nedostala na net, mohla bych přednastavit podobné články, jako bude tento. No, nebudu to prodlužovat a rovnou se vrhnu na věc.


Rozhodla jsem se, že vám sepíšu seznam věcí, situací a prostě různých spínačů, co mě dokážou nehorázným stylem naštvat, co mě rozpálí do běla a co mi vaří krev. Takže, kdo má zájem, může se podívat na jednu z doufám, mnoha"TOP 10".


 1. Když mě někdo podrazí. Co jsem na gymplu, tak už se mi to tak často nestává, ale dá se říct, že základka byla jeden velký podraz. Nikdo nemohl nikomu důvěřovat. Naštěstí mám Zuky a na tu se můžu spolehnout.
 2. Když někdo nedodrží, co slíbil. Představte si, že máte jít na beachový turnaj a vaše spoluhráčka vám den před akcí řekne, že nemůže. Dobře, kdyby to bylo nějak na rychlo, ale když už to ví měsíc dopředu? Jedna z mála věcí na seznamu, co mě spíš, než naštvou, dokážou rozbrečet.
 3. Debilní výmluvy. Tak to snad zná každý a kdo ne, tak je šťastný člověk. Když vidím, jak se ten člověk vymlouvá a ještě, když mu na očích vidím, že mi lže, tak bych mu nejradši jednu natáhla.
 4. Když se mnou někdo mluví, jak kdybych mu upadla od... zadku. Nejčastěji se mi to stává u pana profesora na fráninu. Ten se v tom asi vyžívá. S nikým tak nemluví, s nikým. Připadá mi, že nemá nic lepšího na práci. Taky mi to vadí u mladších děcek. Nemluvím o těch, co z toho nemají rozum, ale o těch hajzlech, co si na vás otevřou hubu v tramvaji a to vás ani neznají.
 5. Když mluví holky sprostě. Tak jo, neříkám, že jsem svatá, taky to používám, ale snažím se to omezit a když tak mluvím, se Zuk. Hnusí se mi holky, co si myslí, že se normálně baví a přitom řvou na celou zastávku a pak se ještě odporně smějou. Dle mého názoru, to nejsou normální lidi. Nedokázala bych před klukem, co se mi líbí mluvit nějak extra sprostě, připadala bych si odpudivá. (po výrazem "extra sprostě" se rozumí slova jako "k**va, p**o, m**at... jo, znám je)
 6. Když mi někdo něco zničí. Připouštím, že jsem dost majetnická. Nenávidím, když mi třeba někdo polije obrázek nebo mi natrhne sešit. Na základce mi věci ničili často (a nejenom mně), takže to je možná nějaký komplex z té doby.
 7. Když někdo urazí mé přátele nebo snad rodinu. Jestli mám být upřímná a trošku sprostá, za to bych danou osobu nebo osoby nakopala do prdele a hned dvakrát. "Jestli je nemáte rádi, neříkejte to mně, řekněte to jim. A už vůbec se je nepokoušejte urazit přede mnou."
 8. Když někdo lže. Váže se to k některým předešlým bodům na seznamu. Myslím, že tohle nemá rád nikdo. I já občas zatajím známku, ale mamka na to stejně přijde a nebo jí to sama řeknu.
 9. Když je někdo s něčím věčně nespokojený. Teď se asi Zuky směje, ale je to tak. Jako já si stěžuju na svou postavu a obličej, tak ona zase na nos a nohy. To je ale prostě naše kámošské škádlení. Nejvíc mě štve, když si pořád stěžuje nějaká holka, na kterou všichni kluci letí jako šílení.
 10. Když má někdo plnou hubu keců, ale sám nic pořádně neudělá. Řekněte, koho z vás to neštve?


flow.

Google Reader (1000+) picture on VisualizeUs

4.7.- ať žije dovolená

4. července 2013 v 18:24 | flow. |  Deníček
Zdravíčko, krásný to den, že?
Konečně pořádný letní den, tak to má být. Jen bych asi zvolila jiný program, ale co, určitě to přijde!
Počítám dny, kdy konečně ten blbeček přiletí a kdy se spolu rozplácnem na deku na koupáku a budeme nabalovat plavčíky, kteří nás sledují z břehu a pak ze záchranného člunu.

Dnešek jsem strávila s našima. Nejprve jsme jeli někam na oběd a pak do archeoparku. Připadalo mi to jako strašná nuda, jenže pak mi přišel pod ruku luk s šípy a já si mohla zastřílet. Ó, byla jsem v sedmém nebíčku. Při první střele jsem se sama bouchla do čelisti. Při druhé jsem zázračně trefila terč a při třetí taky, ale o poznání hůř, než jsem měla v plánu.

Když jsme přijeli domů, vrhla jsem se na dolaďování designu. Vůbec neseděl, byla jsem nervní a nevěděla, co teď dělat. Nakonec mě osvítilo a po třech(!) hodinách jsem to konečně nastavila aspoň trochu lidsky. Celou plochu jsem zapráskala obrázky a částmi designu, takže mě čeká promazávání a přendávání do složek.

Taky bych měla konečně uklidit, v sobotu přijede teta a v neděli odjíždíme na týden na dovču. Docela se těším, budeme to mít kousek do Liberce, do Německa a předpokládám, že bude pořád co dělat.

Ještě jsem vám sem chtěla dát jednu písničku, ale našla jsem další a obě jsou prostě doko doko :D Takže bez dlouhého rozhodování "kterou" tady dám obě, abych měla klid :D

Pavel Callta - NAŠTĚSTÍ
(tohle je tak pozitivní písnička <3 hned mám lepší náladu!)

Reginald & Mio - Dáme párty?
(od poslední návštěvy u Zuky to poslouchám snad pořád a když nikdo není doma, tak si jen broukám "Lá lalala" :D)


flow.
Why So Serious?

2.7.- ležení, to by mi šlo

2. července 2013 v 14:57 | flow. |  Deníček
Čahoj!
Jsem ten nejlínější a nejméně oblíbený člověk na celém světě. Za tu dobu co odjela Suzán jsem byla venku jen v obchodě, u dědy a na volejbale. Já absolutně nemám co dělat. Jako, zítra bych měla jít s jedním klukem, co je zabouchnutý do Suz, ale že by se mi nějak extra chtělo. Zase bude mluvit jen o ní a já budu dělat jen "Jo, hm, ano, jasně, si piš, takurčitěě".

Potřebovala bych nějaké rozptýlení. Jít se opalovat, ať chytnu barvu nebo něco už sakra! :D Tím nic neděláním už hubnu! A to beze srandy, co ležím doma, zhubla jsem kilo a půl :D Celé dny a večery si pouštím Aviciiho.
Tak nějak naivně čekám, že mě třeba někdo pozve ven, nebo tak něco. Dodívala jsem se na Project X. Od minule mi chybělo 15 minut, protože se mi to seklo a já už to nechtěla znova pouštět. Sice nechápu, jak jsem bez toho mohla tak dlouho žít, ale teď je vše napraveno a já si říkám... "JÁ CHCI TAKY". Bohužel, nemám bazén :(

Co dnes? Asi počkám, až bude Suz na skypu a budem spolu pomlouvat. Je zamilovaná asi do 6 chlapů v hotelu, počínaje Turkama a konče Polákem, který je vlastně Rus... Normální, já vím.

Až přijede, plánujeme u nich spát týden a prostě se bavit tak, jak jen to půjde. Já tu jejich domácnost prostě zbožňuju. Ty zážitky od nich, ty se nedají ničím nahradit :D

No nic, jak to vypadá u vás? Doufám, že se nikdo nenudí tak, jako já :/
flow.
anongdeth