29.6.- ha, sláva nám, máme prázdniny!

29. června 2013 v 12:06 | flow. |  Deníček
Čuky mňauky!
Hned na začátek. Gratuluji všem, co prošli do dalšího ročníku! Tím gratuluji i sama sobě. Všichni jsme čekali otřesné vysvědčení, ale k mému údivu to celé mé okolí chápe, dokonce i profesorka. Podívala se na ten papír a řekla "No jo, matika, fyzika, chemie. Když na tohle nemá někdo buňky, tak to pak nic, takže, super, že jsi prošla ne?" Ano, já si taky myslím :D Doma už na to byli připravení, takže nic, řekli, že příští rok se mám snažit víc. Ale víte co? Stala se jedna úplně nečekaná věc, ze které jsem málem pukla smíchem a zčervenala jsem jako nikdy. Profesorka nám něco říkala a já zase neposlouchala a hrála si s taškou :D Jenže najednou slyším "A pochvalu třídního učitele bych chtěla udělit ***** ********* (flow.) a ******** ********** (kámoška)." Dostaly jsme to za reprezentaci naší školy ve volejbale (probojovaly jsme se až do krajského kola, kde jsme skončily 4. z 6 myslím, brete to tak, že tam byly hráčky o kilometr vetší než my a polovina hrála extraligu a nám chyběla nejlepší smečařka a blokařka, takže to čáu :D)

Po škole jsem jela za Suzán domů a pomohla jí balit. Dneska mi odletěla na 11 dní do Turecka :'( Ale až přijede, tak to bude pařba jak prase, to vám garantuju!Nemám tušení, co tu teď budu týden dělat bez ní, ale pak pojedu pryč já, takže se snad něco najde. Doufám, že tohle léto bude nazapomenutelné :)

Mimochodem, na kluky teď nemám ani pomyšlení, může za to nedávný incident. Nikdo neví, o co tomu klukovi šlo, ale některé teorie jsou vážně úžasné :D

A co vy? Pochlubte se! :D Chci vědět, jak jste na tom! :D

flow.
We Love NUTELLA (H)
 


Komentáře

1 Ell Ell | Web | 2. července 2013 v 8:03 | Reagovat

ta nutella je boží :D hned bych si dala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama