22.6.- konečně chvilka chladu po tom úmorném parnu

22. června 2013 v 22:15 | flow. |  Deníček
Ahoj, ahoj!
Vážení a drazí, poznala jsem ten nejúžasnější pocit na světě! Je to tak dokonalé, když se po těch dlouhých dnech smažení a škvaření se na slunci a v teplotě 35° ráno porbudíte a zjistíte, že pršelo! To je lepší, než když se najíte, než když se pořádně prospíte, než když setřete někoho, kdo vás neuvěřitelným způsobem sere!
Jo, dobře, končím s euforií.

Dnešní ráno jsem zasvětila The sims 3. Po obědě jsem se s mamkou dívala na Výměnu manželek USA a když se blížil večer, vyrazili jsme s taťkou do kina. Zarezervovala jsem nám lístky na Univerzitu příšerek. Před kinem se pro mě taťka obětoval a utratil za mě i s lístkama asi 500, když nám dokoupil nachos se sýrem a střední colu. Asi se mi to zdá, ale za ten půl rok, co jsem nebyla v kině musel všechno podražit brutálním způsobem. A nebo jsem taky držgrešle :D

Mimochodem, má rodina buduje nový život. Dneska mě mamka zavolala ke dřezu a v odpadu na odkapávači normálně klíčila rostlinka. Pravděpodobně strom :D Neptejte se, jak je to možné, já tomu sama nerozumím. Možná to vypadá, že jsme rodina, kde se neuklízí, ale to tak není, jen abyste věděli :D Taťka samozřejmě hned naběhnul s Krtkema lil to všude, kde mohl. Chápete ho? Mohli jsme mít stromeček v odkapávači a nic. Ts..

No, pro dnešek to stačí, zítra se pokusím dodat fotky našeho klíčku. Teď už na mě čeká mumie.
flow.
Mike | via Tumblr

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama