16.6.-uteklo to jako voda

16. června 2013 v 19:54 | flow. |  Deníček
Panečku,
ten měsíc a něco málo uteklo jak voda. Kdo by to byl řekl, že menší oddych od blogu se změní na tady tohle. Je mi jasné, že tu je mrtvo a vrátit návštěvnost 12 lidí za den bude makačka, ale za to, aby si všichni náhodní lidé četli mé nudné deníčky, mi to stojí!

Známky se uzavírají a mé vysvědčení je na facku. Jestli né rovnou na dvě. Jsem rozhodnutá, že ať jsou profesoři větší hajzli a zákeřňáci, budu se ve druháku učit už od začátku a nebudu na to srát. Budu si psát ty trapné zápisky a prostě už nebudu mít čtyřky, maximálně tu z matiky, ale jinak prostě ne. Co si budu nalhávat, toto pololetí jsem na komplet všechno srala a to pěkně z vysoka. Tomu odpovídá i ten blbej papír s razítkem školy, co mi bude třídní cca za dva týdny dávat se zhrozeným obličejem a se slovy: "Iva se přes prázdniny naučí matematiku, chemii a fyziku. Slibuješ mi to?" a já se na ni zas tak přihlouple uculím, stejně jako o pololetním vysvědčení. Teď bych se nejradši hodila o patník, zmačkala se, hodila se do záchodu a poprosila mou úhlavní nepřítelkyni, ať mne spláchne.

No nic, konec těchto představ a myšlenek.
Tenhle článek jsem chtěla napsat taky kvůli dnešku. Se Suzán jsme pořád Bífí, i když jsme měly perné chvilky. Dnes jsme se odebraly na koupaliště a parádně si to užily (tedy aspoň já).Byla jsem sestřelena do vody v chvilce, kdy jsem to teda vůbec netušila. A když říkám, že vůbec, tak prostě vůbec. A dále, při rozhovoru po telefonu s taťkou mě ten samý pachatel, co mě sundal do vody, šlehal ručníkem, tak jsem s telefonem běžela z kopečka, div, že jsem si cosi nezlomila.

Doma jsem se pokoušela o něco na styl učení. Když jsem si vzala noťas a položila si ho do postele, stačilo mi asi pět minut, než jsem celé vytuhla a padla do říše snů. Najednou mě ale vzbudila mamka s tím, ať si opravím vycpávky v podprsence. Asi jsem se netvářila nějak extra vesele a tak si taťka neodpustil větu:"Je ti něco?" "Ne, není..." "Ne? Vypadáš, jak kdyby ti celý svět ubližoval a jen tě sral." Tak sakra, já nevím... on když se právě vzbudí, tak kolem sebe rozdává samé úsměvy nebo co? Září jako uzlíček štěstí nebo co? No, klid, jako kdybych si nezvykla, že.

Pro tuto chvilku to snad stačí jako menší souhrn důležitých věcí. Chtěla bych se tomu tady zase nějak věnovat, jelikož má vůle je fakt na pytel. Určitě se musím zastavit na svých oblíbených blozích a pořádně všechno okomentovat. Děkuju všem, co si to tu přečtou :)
flow.
All that glitters | via Tumblr
 


Komentáře

1 ninussdiary ninussdiary | E-mail | Web | 17. června 2013 v 9:24 | Reagovat

Hezký, hezký :) to s tou vodou taky nesnášim -_- nejvíc mě to dokáže naštvat. S tím učením to určitě zvládneš. Pře prázdniny si odpočneš a pak to pujde, ale asi z těžka :D..

2 Simi Simi | E-mail | 17. června 2013 v 21:05 | Reagovat

jop  stou vodou je hroza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama