Červen 2013

29.6.- ha, sláva nám, máme prázdniny!

29. června 2013 v 12:06 | flow. |  Deníček
Čuky mňauky!
Hned na začátek. Gratuluji všem, co prošli do dalšího ročníku! Tím gratuluji i sama sobě. Všichni jsme čekali otřesné vysvědčení, ale k mému údivu to celé mé okolí chápe, dokonce i profesorka. Podívala se na ten papír a řekla "No jo, matika, fyzika, chemie. Když na tohle nemá někdo buňky, tak to pak nic, takže, super, že jsi prošla ne?" Ano, já si taky myslím :D Doma už na to byli připravení, takže nic, řekli, že příští rok se mám snažit víc. Ale víte co? Stala se jedna úplně nečekaná věc, ze které jsem málem pukla smíchem a zčervenala jsem jako nikdy. Profesorka nám něco říkala a já zase neposlouchala a hrála si s taškou :D Jenže najednou slyším "A pochvalu třídního učitele bych chtěla udělit ***** ********* (flow.) a ******** ********** (kámoška)." Dostaly jsme to za reprezentaci naší školy ve volejbale (probojovaly jsme se až do krajského kola, kde jsme skončily 4. z 6 myslím, brete to tak, že tam byly hráčky o kilometr vetší než my a polovina hrála extraligu a nám chyběla nejlepší smečařka a blokařka, takže to čáu :D)

Po škole jsem jela za Suzán domů a pomohla jí balit. Dneska mi odletěla na 11 dní do Turecka :'( Ale až přijede, tak to bude pařba jak prase, to vám garantuju!Nemám tušení, co tu teď budu týden dělat bez ní, ale pak pojedu pryč já, takže se snad něco najde. Doufám, že tohle léto bude nazapomenutelné :)

Mimochodem, na kluky teď nemám ani pomyšlení, může za to nedávný incident. Nikdo neví, o co tomu klukovi šlo, ale některé teorie jsou vážně úžasné :D

A co vy? Pochlubte se! :D Chci vědět, jak jste na tom! :D

flow.
We Love NUTELLA (H)

23.6.- řekněte, že zítra není pondělí

23. června 2013 v 21:23 | flow. |  Deníček
Salut!
Jak se tady všichni máme? A jak jsme se měli dneska?
Já třeba celičký den proležela doma. Kynula jsem a kynula. Teď si jistě říkáte "Tak o čem chce jako psát?" No, vzhledem k tomu, že jsem se s vámi včera nějak extra nepodělila o Příšerky, tak je to tu dnes.

V šest jsme s taťkou vyrazili do kina a asi půl hodiny před začátkem promítaní jsme si koupili lístky. Pak jsme se poflakovali po obchodech a asi deset minut před začátkem jsme dostali hlad. Všude byla samozřejmě šíleně dlouhá fronta a tak jsme to vzdali a zamířili jsme do kina. Při cestě jsem tatínka ukecala na malé nachos se sýrem a malou colu. Když jsme dorazili, taťka mi udělal radost a koupil to ve větším měřítku :D V sále jsme byli jako jedni z prvních s velkým náskokem a tak jsme, ještě před začátkem filmu, stihli sežrat celé nachos a vypít půlku Coly. Připomnělo mi to kino se Suzán, tuším, že to bylo Twillight. Tehdá jsem učurkávala při svlíkací scéně s Jacobem, ale to sem úplně nepatří! No, když jsme dojedli, začalo promítání. Film byl v pohodě, pěkný, barevný, vtipný. I když, čemu jsme se s taťkou smáli víc, to byl nějaký typo (podle taťky prý "gegoš" nebo "mačo":D) co se chlamal ještě před tím, než někdo řekl vtip a chlamal se na celé kino. Vždycky když se zasmál, taťka učurával :D Prostě kulturní zážitek jak prase!

Včera jsem taky slibovala fotky onoho slavného klíčku. Byl to fešák, bohužel to na fotkách nejde vidět :/ Ale něco málo se spatřit dá. A to je pro dnešek všechno, mějte se!

flow.


22.6.- konečně chvilka chladu po tom úmorném parnu

22. června 2013 v 22:15 | flow. |  Deníček
Ahoj, ahoj!
Vážení a drazí, poznala jsem ten nejúžasnější pocit na světě! Je to tak dokonalé, když se po těch dlouhých dnech smažení a škvaření se na slunci a v teplotě 35° ráno porbudíte a zjistíte, že pršelo! To je lepší, než když se najíte, než když se pořádně prospíte, než když setřete někoho, kdo vás neuvěřitelným způsobem sere!
Jo, dobře, končím s euforií.

Dnešní ráno jsem zasvětila The sims 3. Po obědě jsem se s mamkou dívala na Výměnu manželek USA a když se blížil večer, vyrazili jsme s taťkou do kina. Zarezervovala jsem nám lístky na Univerzitu příšerek. Před kinem se pro mě taťka obětoval a utratil za mě i s lístkama asi 500, když nám dokoupil nachos se sýrem a střední colu. Asi se mi to zdá, ale za ten půl rok, co jsem nebyla v kině musel všechno podražit brutálním způsobem. A nebo jsem taky držgrešle :D

Mimochodem, má rodina buduje nový život. Dneska mě mamka zavolala ke dřezu a v odpadu na odkapávači normálně klíčila rostlinka. Pravděpodobně strom :D Neptejte se, jak je to možné, já tomu sama nerozumím. Možná to vypadá, že jsme rodina, kde se neuklízí, ale to tak není, jen abyste věděli :D Taťka samozřejmě hned naběhnul s Krtkema lil to všude, kde mohl. Chápete ho? Mohli jsme mít stromeček v odkapávači a nic. Ts..

No, pro dnešek to stačí, zítra se pokusím dodat fotky našeho klíčku. Teď už na mě čeká mumie.
flow.
Mike | via Tumblr


18.6.- netahejte mě do věcí, o kterých nic nevím, vědět nechci a nepotřebuju

18. června 2013 v 21:20 | flow. |  Deníček
Zdrar!
Je tu další den a s ním neočekávaně deníček!
Ve škole to bylo celkem na dvě věci. Plno lidí jelo na výlet, snad něco s Ámosem Komenským. Všichni jsme se hromadně vařili ve třídě. Bylo nás asi 12 a všichni zpocení jak bravci. Fakt žejo... Musím se pochválit, dostala jsem dvojku z biologie a dále (teď prosím fanfáry) trojku z fyziky... HURÁ! :D

Zítra plánuju si vzít deku, někam se rozplácnout a opalovat se, ať jsem pěkně hněďoučká! Prý už teď vypadám jak cigán, to je ale blbost. Ještě to není pořádně. Ještě předtím se ale budu muset zdržet ve škole. Je to tak nepříjemný, ale zase už to je jen několik dní! A pak nastanou dva měsíce klidu, blaha, dlouhých nočních večerů, přespávaček a prostě těch super věcí! Koupaliště, těš se! :D

Mimochodem, dnes mě přítel od Suzán zatáhl do jejich situace. Musím to tu prostě napsat... Já to nechci řešit. Vždycky jsem z jeho pohledu nejblbější já. Řekněte mi jedinej důvod, proč mě do toho vždycky zatáhne? Vypadám jak psycholog či co?

Untitled

17.6.- nenávidím, když mi nic neodpadá

17. června 2013 v 21:14 | flow. |  Deníček
Ahoj slaďouši!
Cítila jsem povinnost napsat cosi na blog a teď je nejvyšší čas na uskutečnění mého plánu.

Ano, mé ráno bylo asi to nejhorší, co jsem kdy zažila. Absolutně jsem nemohla udržet oči otevřené. Měla jsem co dělat, abych se oblékla a udržela žehličku na vlasy. Náladu mi podpořil i křik mé maminky, která tropila povyk kvůli slohovky, kterou jsem měla dnes odevzdat a jaksi jsem ji nemohla najít. Samo, že jsem ji našla, to ani nemusela budit sousedy.

Škola byla celkem v pohodě. Písemka z matiky totálně sprasená jako vždy :D Písemka z dějáku... Sazka by se mohla jít zahrabat. Celá třída totálně v háji, i ti největší šprti byli v úzkých. Nakonec jsem to napsal a prostě musím dostat nejhůře 3. Mimo jiné se taky musím pochválit! Dostala jsem jedničku z ájiny, což znamená o jedničku víc na vízo! Aspoň něco.

Měla jsem do čtyř a doma jsem moc nepobyla, jelikož jsem šla v šest na volejbal. Původní plán "neválet se v antuce" se trochu nezdařil a já domů došla rudá jak původní obyvatelé Ameriky. Proč ne, že?

Abych se přiznala, tento článek píšu celkem na rychlo, protože Zuvíkovi dochází šťáva a já se ještě nestihla vykoupat. Jsem prase, vím to o sobě.

Zítra mě čeká opět nudný den ve škole, alespoň mám však na devět a jen do 14:20, takže stihnu i jiné věci. Takže, to už bude asi vážně všechno. Noťas už ječí po šťávě. Takže se mějte a u dalšího článku nashle!

flow.
Up! | via Tumblr

16.6.-uteklo to jako voda

16. června 2013 v 19:54 | flow. |  Deníček
Panečku,
ten měsíc a něco málo uteklo jak voda. Kdo by to byl řekl, že menší oddych od blogu se změní na tady tohle. Je mi jasné, že tu je mrtvo a vrátit návštěvnost 12 lidí za den bude makačka, ale za to, aby si všichni náhodní lidé četli mé nudné deníčky, mi to stojí!

Známky se uzavírají a mé vysvědčení je na facku. Jestli né rovnou na dvě. Jsem rozhodnutá, že ať jsou profesoři větší hajzli a zákeřňáci, budu se ve druháku učit už od začátku a nebudu na to srát. Budu si psát ty trapné zápisky a prostě už nebudu mít čtyřky, maximálně tu z matiky, ale jinak prostě ne. Co si budu nalhávat, toto pololetí jsem na komplet všechno srala a to pěkně z vysoka. Tomu odpovídá i ten blbej papír s razítkem školy, co mi bude třídní cca za dva týdny dávat se zhrozeným obličejem a se slovy: "Iva se přes prázdniny naučí matematiku, chemii a fyziku. Slibuješ mi to?" a já se na ni zas tak přihlouple uculím, stejně jako o pololetním vysvědčení. Teď bych se nejradši hodila o patník, zmačkala se, hodila se do záchodu a poprosila mou úhlavní nepřítelkyni, ať mne spláchne.

No nic, konec těchto představ a myšlenek.
Tenhle článek jsem chtěla napsat taky kvůli dnešku. Se Suzán jsme pořád Bífí, i když jsme měly perné chvilky. Dnes jsme se odebraly na koupaliště a parádně si to užily (tedy aspoň já).Byla jsem sestřelena do vody v chvilce, kdy jsem to teda vůbec netušila. A když říkám, že vůbec, tak prostě vůbec. A dále, při rozhovoru po telefonu s taťkou mě ten samý pachatel, co mě sundal do vody, šlehal ručníkem, tak jsem s telefonem běžela z kopečka, div, že jsem si cosi nezlomila.

Doma jsem se pokoušela o něco na styl učení. Když jsem si vzala noťas a položila si ho do postele, stačilo mi asi pět minut, než jsem celé vytuhla a padla do říše snů. Najednou mě ale vzbudila mamka s tím, ať si opravím vycpávky v podprsence. Asi jsem se netvářila nějak extra vesele a tak si taťka neodpustil větu:"Je ti něco?" "Ne, není..." "Ne? Vypadáš, jak kdyby ti celý svět ubližoval a jen tě sral." Tak sakra, já nevím... on když se právě vzbudí, tak kolem sebe rozdává samé úsměvy nebo co? Září jako uzlíček štěstí nebo co? No, klid, jako kdybych si nezvykla, že.

Pro tuto chvilku to snad stačí jako menší souhrn důležitých věcí. Chtěla bych se tomu tady zase nějak věnovat, jelikož má vůle je fakt na pytel. Určitě se musím zastavit na svých oblíbených blozích a pořádně všechno okomentovat. Děkuju všem, co si to tu přečtou :)
flow.
All that glitters | via Tumblr