4.5.-ten blbej pocit, když nemáte nápad na nadpis, protože se vám za poslední dva dny nic hustodémonskykrutopřísného nestalo...

4. května 2013 v 13:56 | flow. |  Deníček
Ahoj, ahoj! Tady flow!

Nadpis doufám mluví za vše. Je to k neuvěření, ale mě se za poslední dva dny nic extra důležitého či zvláštního nestalo! Jako... chápete to? V pátek bylo u nás ve škole volno, myslím, že kvůli maturit, tudíž jsem celičký den proležela v posteli nad noťasem a nevěděla, do čeho píchnout. Dobře, šla jsem párkrát na záchod a párkrát pro svačinku, abych si zase nekřivdila. Ale mimo to bylo mé dopoledne a odpoledne strašně nudné. Naštěstí přišla maminka a donesla mi brambory, abych si mohla udělat oběd. Jestli se mé studium angličtiny a tělocviku nepovede, budu kuchařka! Maminka pokračovala ve svém hrdinství a hrála se mnou jakousi hru na pc. Celkem sranda, dneska jsem ji přejela celou♥! Večer mě rodičovstvo opustilo a já opět zůstala sama. Našla jsem si nějaký film (Americká panna? je to možné? :D) ovšem nedokoukala jsem ho dokonce, nějak mě to nechytlo. V opětovném záchvatu nudy jsem dojedla mléčnou čokoládičku a jelikož to přetrvávalo, udělala jsem si rajčátka s mozzarelou. ŠMAKOVALO TO DOKONALE! Asi dvě hodiny na to jsem vzala půjčenou knížku. Dočetla jsem se tuším do třetí kapitoly, takže mám co dělat. Zvlášť, když mám tu knížku Zuke vrátit.

Dneska se všechno točí kolem zítřejší oslavy. Mamča má narozeninky. U nás se už od brzkého rána vaří jak ve školní jídelně a množství, ve kterém se vaří, odpovídá měsíčnímu počtu porcí pro armádu. Jako, jsem zvědavá, kdo to všechno sežere... ale jak znám svou rodinu, někdo se určitě najde. Asi před hodinou jsem s noťasem začala okupovat náš jídelní stůl v kuchyni a mamka zrovna začala strouhat křen. MOJE OČI! Momentálně z toho dělá jakousi omáčku k masu a je to teda brutální. Furt jenom brečí a pořádně jí to ani zamíchat nejde. A taky pronesla větu "Jsem zvědavá, kdo to bude jíst..." Takže jestli už o tom i ona pochybuje, je to zlé! Takže užijte zbytek dne a já si zajdu pro plynovou masku, jinak mi vážně uhoří oči a nos.

flow.
303238_156844467731605_100002181584883_281217_2917327_n_large
 


Komentáře

1 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | E-mail | Web | 4. května 2013 v 14:42 | Reagovat

U mňa sa každý deň niečo také stane :D Nemyslím tým že to musí byť priamo niečo zlé, ale vždy čosi významné. Rajčiny s mozarellou? To by som mohla skúsiť v lete, kedy máme v záhrade plno rajčín a vždy sme po lete celí plní rajčinami :) A tiež rada skúšam všelijaké tieto receptíky, ktoré zdokumentujem na blog :)
Prajem tvojej mamine všetko najlepšie k zajtrajším narodeninám :) Budete robiť nejakú veľkú oslavu či takú medzi najbližšími? :)
Tak radšej si zájdi pre plynovú masku :D Mne vždy pomôže keď nedýcham. Alebo sa nadýchnem tak že mám tričko priložené na nose :D Lebo v skutočnosti tie látky dráždia nos a to sa spúšťa ako reakcia v podobe sĺz.
Prajem tiež pekný zvyšok dňa :)

2 Simi Simi | E-mail | Web | 6. května 2013 v 19:12 | Reagovat

Ahoj mohla by si byť taká dobrá a dať mi zopar  otaziek  na ktorých ti odpoviem vo videoodpovedi
sorry   že  spamujem :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama