Duben 2013

27.4.- nikdy nechoďte do restaurace pěšky...

27. dubna 2013 v 15:16 | flow. |  Deníček
Zdravíčko všem!
Jelikož nemám co na práci a včera jsem nenapsala deníček, musím to dnes napravit. Takže, vrhneme se na to od včerejška.

Pátek, nudný den ve škole, jak jinak. Při té ohromné nudě jsem se domluvila se Zuzankou, že pojedu za ní, do jedné "vesničky" (odpusť Zuke, ale netuším, jak to nazvat :D) a že se po ní společně projdeme. Po škole jsem s ní čekala na autobus. Upřímně? Po této zkušenosti bych nechtěla pracovat třeba v dole, nebo v jakémkoliv jiném, uzoučkém prostoru. Jednu světlou stránku to mělo. Stála jsem vedle kluka, co se mi celkem líbí a pořád jsem o něj byla opřená... samozřejmě z nedostatku místa, nic jiného v tom nehledejte :D Když jsme v tom nehorázným horku konečně dojely na místo určení, doma jsme pak její mamce vybíraly oblečení na pařbu a poslouchaly písničky. Pak Zuzen napsala nějakému typovi, její ex myslím :D Šel ven s náma. Obešli jsme si místní fotbalové hřiště a já si udělala asi 50 fotek, budoucích profilovek na fb :D Pak jsme šly zase domů a tam přišla zábava dne. Zaply jsem si noťas a udělaly asi miliardu fotek na webce (možná je přidám, to se uvidí) . To by nebylo tak strašné, jenže pak jsem se dostaly i na gifyo a udělaly jsme celkem 2 použitelné gify. Později jsem se rozhodovala, jestli jít na trénink nebo ne. Nakonec byl zrušen, takže jsem ležela doma :D

Dneska jsem se nejprve vzbudila kolem osmé. To se mi ale zdálo strašně brzo, tak jsem si ještě zdřímla. Spala jsem do dvanácti a byla bych spala dýl, jenže tatínek měl hlad a tak mě vzbudil, že jdeme na oběd. Nuže, šli jsme. Řeknu vám, takhle přežraná jsem už dlouho nebyla. Za ten týden, co je mamka pryč a já jsem jen s taťkou, bych čekala, že zhubnu, jenže já přibrala asi 20 kilo... Ještě teď cítím v puse bylinky a koření.

Dnes už budu asi jenom doma a budu trávit tu horu masa. Zítra mě s největší pravděpodobností čeká fotbal, na který se jdeme se Zuke podívat. Těším se! Když se mi bude chtít a popadne mě múza, ještě něco napíšu, ale nic neslibuju.

flow.

Tumblr_m0w7coawqn1r8qtvgo1_400_large
No není ta animace boží? :D

25.4.-den, kdy jsem byla vděčná za základu

25. dubna 2013 v 20:01 | flow. |  Deníček
Hello!
První zápisek do deníčku. Ach... pamatuju si to, jako kdyby to bylo včera, co jsem napsala úplně první článek na svém úplně prvním blogu. Byl o The sims 2 a popravdě, stál pěkně za prd :D No, dost bylo minulosti, je čas na přítomnost a rovnou na zážitky z dnešního dne.

V noci jsem toho moc nenaspala. Počítám, že maximálně 4 hodiny. Měla jsem na sedm. K mému překvapení jsem nebyla nějak extra unavená, takže cesta do školy byla v pohodě. Asi poprvé co jsem jela na sedm jsem za tu půl hodinu v tramvaji ani jednou nehnípla.

První hodinu mě čekala má milovaňoučká biologie. Řekněme, že můj prospěch není na zveřejnění a navíc mě dnes ráno čekala písemka. Včera jsem se na to učila do půlnoci a prostě nebylo možné, abych nedostala 2. Samozřejmě, hned první otázka= temno, vakuum, zero, nula, nic. Rozmrzele jsem si v hlavě pronesla ty nejhorší nadávky a zavřela oči, v naději, že si třeba něco vzpomenu... a ono ejhle! :D Já si fakt vzpomněla. Jako, sama jsem to od sebe nečekala... Doufám, že nejhůř dostanu tu dvojku. Ale... polovina profesorů mě nemá příliš v oblibě, takže co můžu čekat, že :D
Dál jsem čekala na písemku ze zemáku, jenže paní profesorová z češtiny měla úplně jiné plány. No samo, že jsem se na nějakou blbou renesanci ani koutkem oka nepodívala. Ale opět překvapení. I přes mou totální vygumovanost jsem si v hlavě vyhrabala zbytky vědomostí z dějepisu ze základky a uhrála jsem to na 3. Hurá, ty vole, hurá! :D
Zeměpis jsem napsala tak nějak doufám na 3, což mi i stačí, takže tak.
Jo, ještě bych mále zapomněla... náš francouzštinář... debil, chuj! Tak já mu řeknu všechno a dostanu 1-2. Mě by jeblo. Aspoň jednou bych chtěla čistou jedničku, ale on se prostě rozhodl, že ne. Že si můžu škubnout protézou.

Zítra bych snad neměla z ničeho psát, ani být zkoušená. Odpoledne asi půjdu na trénink, i když už se mi teď nechce. Navíc mi pěkně oteklo kolínko, takže to bude moc, moc, moc vtipné! :D Takže, užijte si zbytek včera.

flow.
Tumblr_mj2jf4a7on1s0hn52o1_500_large

Není nad nový začátek

24. dubna 2013 v 18:48 | flow. |  Články
Jednoho krásného odpoledne mi hlavou probleskla špatná, špatná myšlenka. Chci blog. Zase a zase.
Jasně, nedám si říct, založím si ho na dva týdny a pak ho zas zanedbám a když se mi bude chtít, zruším ho. (Jsem pečlivka :D)

Blog bude něco jako můj deníček. Asi to nebude úplně autorský blog, nebyl by na to dostatek času, takže občas třeba okopčím obrázek (samozdřejmě se zdrojem! :D) a dodělám k tomu něco svého. Však to znáte.

Možná to s tím rušením po tak brzké době nebude tak žhavé, jelikož co jsem na střední, nevedu úplně nejnudnější život na světě. Pokusím se toho co nejvíc zapsat do deníčku (blogového) a vést blog tak dlouho, abych si ho pak někdy v budoucnu mohla přečíst. Jo, to přesně chci, zasmát se nad svojí blbostí :D
398163_4001566651529_1934237073_n_large
Nikdy mi nešly úvody, takže už se těším, až si konečně napíšu první normální článek. Třeba deníček, cpát někomu své zážitky, to mi vždycky šlo nejlíp :D

flow.